no saved

06 december 2016

Belgium - Maasmechelen · Weegree company jobs »

Salary Sex Work experience
10 EUR per hour Does not matter from 3 years

Descrierea postului:
• Montarea echipamentelor electrice în clădiri publice (spitale, hoteluri, magazine, etc.).
• Pregatirea și montajul instalațiilor electrice în clădiri rezidențiale (apartamente)
• Instalare sisteme de iluminat, switch-uri, conectori, prize electrice, cutii electrice, etc.
• Faurirea canalelor in perete pentru instalatia electrica, tragerea cablurilor, umplerea canalelor din pereti provocate si finisarea acestora.
Cerinte:
• Experienta: minim 3 ani de lucru pe un post similar.
• Cunoștințe la nivel comunicativ de limba engleză.
• Abilitatea de a citi desene (planuri) tehnice.
• Permisul de conducere categoria B si masina personala sunt un atuu.
• Rezistență fizică și rapiditate în luarea deciziilor.
• Motivatie si dinamism la locul de munca.
Va oferim:
• Salariu atractiv 10 euro net/h.
• Apartament gratuit, complet echipat.
• Asigurare garantata.
• Munca pentru o perioada lunga de timp
• Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.
• Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.
• Garantat 40 ore de munca pe saptamana.
• Haine de lucru si echipament pentru muncă
Informații suplimentare:
• Data inceperii: cat mai curand posibil!!!

Phone number
+373 22 903810
E-mail a.dereli@weegree.com
Web-Site weegree.com