no saved

24 february 2014

Director de dezvoltare (start - up)

Romania - or. Focşani · Frontera company jobs »

Director de dezvoltare (Start - Up), întreprinderea FRONTERA, or. Focşani, România

Compania este în căutarea unui Director de dezvoltare ambiţios (specialist Start - Up) pentru fabrica de vinuri.

Sarcinile:
Etapa 1 – Atingerea pragului de rentabilitate;
Etapa 2 - Volumul de vânzări stabil şi profitabil;
Etapa 3 - Modernizarea şi dezvoltarea activelor.

Responsabilităţi:
• Lansarea şi promovarea produselor Companiei pe piaţă (promovarea de Brand);
• Formarea ofertei de produse, reglementarea politicii de preţ;
• Colectarea de informaţii şi analiza pentru pregătirea ofertelor comerciale, formarea planurilor de marketing şi participarea la organizarea evenimentelor de marketing;
• Controlul respectării termenilor comerciali de client, menţinerea relaţiilor de parteneriat;
• Întocmirea rapoartelor lunare de vânzări şi de analiză acestora;
• Managementul economic a fabricii şi de personal;
• Controlul asupra stării şi dezvoltării fondului de active al Companiei (producţie, vie).

Cerinţe:
• Orice candidat, ambiţios, proactiv, încrezut în sine (experienţă relevantă sau studii de profil sunt binevenite);
• Preferabil experienţă de succes (proiecte realizate);
• Cunoaşterea mecanismelor de implementare şi promovare a produselor (cunoaşterea specificului produsului este binevenită);
• Disponibilitatea bazei de clienţi şi/sau contactelor personale este binevenit;
• Abilităţi de comunicare, rezistenţă la stres, capacitate de învăţare, poziţia activă în viaţa;
• Limbi străine:
- română – obligatoriu;
- rusa - de dorit
- limba engleză- de dorit
• Disponibilitatea de cetăţenie română.

Termeni şi condiţii:
• Fabrica 5-10 km de la or. Focşani, România;
• Persoanei nou-venite se achită cazare (în acord);
• Programul de muncă este negociabil;
• Locul de muncă este dotat cu tot ce este necesar pentru a face afaceri, comunicaţii mobile;
• Este binevenită disponibilitatea de automobil personal (întreţinerea acestuia se achită);
• În prima etapă salariu de 800 Euro.
• În perspectivă este posibilă participarea la profitul companiei!!!

CV-ul cu fotografie la limba rusă expediaţi la adresa de email.

E-mail alina_lacusta@yahoo.com