no saved

17 march 2016

Chisinau · Vitra company jobs »

Compania "ViTRA" anunta concurs pentru functia:

DIRECTOR COMERCIAL

Cerinte:
- studii superioare;
- experienta in domeniu;
- permis de conducere cat. B;
- energic, responsabil, organizat si orientat spre rezultate;
- o buna cunoastere a limbii romane si ruse.

Responsabilitati:
-Planificarea, organizarea şi coordonarea activităţii comerciale a intreprinderii,
- stabilirea şi controlul politicii de preţuri, analiza concurenţilor şi studierea pieţei pentru stabilirea produselor solicitate de clienţi
- Conducerea echipei agentilor de vinzari (instruire, motivare);
- Controlul operativ al agentilor de vinzari;
- Adoptarea masurilor pentru cresterea vinzarilor;
- Raportarea regulata privind rezultatele;

Oferim:
- Salariu avantajos;
- Pachet social;
- Bon de masa;
- Masina de serviciu;
- Telefon de serviciu;

Rugam sa trimiteti CV-ul cu poza la adresa electronica:
hr@vitra.md

E-mail hr@vitra.md
Web-Site vitra.md