no saved

15 december 2014

Director agentie turism

Chisinau · Companie company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 5 years

Compania de recrutare "JOBMATCH" la solicitarea clientului său caută candidați la poziția de DIRECTOR AGENȚIE DE TURISM, pentru a face parte dintr-un grup de companii cu investiții străine, situat în or. Chişinău, Moldova

Descrierea scurtă a poziţiei:
Dezvoltarea şi gestionarea unei agenții de turism.

Responsabilităţi de bază:
* Dezvoltarea agenției în vederea creşterii afacerilor şi realizarea obiectivelor de vânzări;
* Monitorizarea relaţiilor cu clienţii;
* Negocierea contractelor de colaborare cu partenerii/furnizorii;
* Consilierea clienților în alegerea serviciilor turistice externe.

Cerinţe faţă de candidaţi:
* Certificat de calificare categoria A în domeniul turismului;
* Cunoașterea avansată a limbilor română şi rusă;
* Experiență relevantă în domeniul turistic de cel puțin 5 ani;
* Experiență în post de conducere – constituie un avantaj;
* Abilități foarte bune de comunicare, negociere, organizare, analiză;
* Persoană pro-activă, cu spirit de initiativă.

Oferta Companiei:
* Salariu motivant și posibilitate de creștere profesională;
* Colectiv tînăr și ambiţios.

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi să transmită CV-urile la adresa resume01@jobmatch.md, indicînd codul postului vacant DAT11.

Vă mulţumim!

E-mail resume01@jobmatch.md