no saved

08 july 2014

Chisinau · Web Design Chișinău company jobs »

Responsabilități:
• Analiza impreuna cu clientul a proiectului si crearea schitei si designului propiu zis;
• Elaborare logotipuri, bannere etc
• Lucru in Photoshop

Cerințe:
• Experiență anterioară în aces domeniu ,
obligatoriu minim 5 proiecte elaborate in portofoliu
• Exprimarea fluentă în limbile de stat și rusă, cunoașterea limbii engleze – constituie un avantaj;
• Utilizator PC la nivel avansat, cunoasterea la nivel avansat photoshop
• Abilități personale: responsabilitate, orientare spre rezultat, spirit de inițiativă, capabilitate de învățare rapidă.

Oportunități:
• Posibilitate de avansare în profesie.

Oferim:
• Program de lucru de luni - vineri de la 9:00 până la 18:00;
• Loc comfortabil de muncă în centru orasului
• Echipa tînara
• Salariul motivant.

Phone number
+373 22 008715
E-mail webdesignchisinau@yahoo.com
Web-Site webdesignchisinau.md