no saved

24 june 2014

Desgner in agentie de publicitate

Chisinau · Serad Plus company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 10 years

Agentia de Publicitate SerAd Plus anunta concurs pentru postul vacant de Designer!

Aceasta este sansa ta de a te alatura unei agentii de publicitate in plina ascensiune. Avand in vedere ca lista noastra de clienti de prima mana se extinde permanent, avem din ce in ce mai multe proiecte incitante, iar mediul de lucru pe care il gasesti la aici este dinamic si efervescent.

Responsabilitati:
Crearea materialelor grafice, postere, buclete, banere
Crearea brandurilor, logotipuri
Crearea machetelor pentru reclama
Elaborarea creativelor pe baza, conceptelor de marketing
Cunoaşterea tehnicilor şi instrumentelor de lucru specifice design-ului de presă, design-ului web
Crearea spoturilor publicitare

Cerinte :
-Studii universitare
- Experienta dovedita prin portofoliu;
- Cunoaşterea programelor Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop;
- Cunoaşterea tehnicilor şi instrumentelor de lucru specifice design-ului de presă, design-ului web, cearea spoturilor publicitare
- Capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa;
- Dorinta de a lucra la nivel profesionist si de a fi recompensat corespunzator;
- Persoana creativa, dinamica, pozitiva,comunicativa, capabila sa lucreze in echipa, pasionata de design

Beneficii:

-Salariu atractiv
-Colectiv tanar
-Orar de munca: 5 zile in saptamina , 9:00-18:00
-Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica cu o experienta de peste 10 ani si de a participa activ la dezvoltarea Agentiei situate in Centrul orasului

Asteptam CV-urile la adresa: elena@serad.md cu specificarea postului solicitat.
Portfoliu este obligatoriu!
Vor fi contactati numai persoanele care corespund cerintelor de mai sus.

Phone number
+373 68 788887
+373 22 227243
E-mail elena@serad.md