no saved

11 august 2021

Chisinau · Royal Pancakes company jobs »

URGENT. Angajăm curieri. Locuri sunt limitate.

Glovo – este serviciul online convenabil, care vă permite să comandați mîncare de la restaurante si nu numai. Devino partener și livrează comenzile clienților făcindu-i mai fericiți.
Căutăm o echipă de curieri pentru o companie care cooperează cu serviciul Glovo

Coniții:
• ✅ Plăți de 2 ori pe luna;
• ✅ Una dintre cele mai mari rate de plată in oraș;
• ✅ Program de lucru flexibil. Singur alegi cînd vrei să lucrezi;
• ✅ Veți putea combina livrarea comenzilor cu studiul / munca și veți avea o sursă suplimentară de venit;
• ✅ Bonusuri bazate pe rezultatele muncii;
• ✅ Experiența profesională este de dorit, dar nu este necesară.

Responsabilități
• ✅ Livrarea comenzilor către clienți din restaurante sau magazine. Pentru confortul dvs., raza de livrare este limitată

Cerințe
• ✅ Resposabilitate
• ✅ Punctualitate

Dacă totuși doriți și intenționați să economisiți pentru visul dvs., dar nu găsiți o sursă convenabilă de venit?
Partenerul serviciului Glovo vă invită să deveniți curier!
Pentru a face acest lucru, trebuie să aveți un gadget bazat pe Android sau iOS și dorința de a primi pînă la 700 de lei pe zi!
Este posibil să livrați comenzile clienților cu mașina, bicicletă, scuterul sau trotinetă.
Totul e in mîinele tale. Ia măsuri. Lucrează și cîștigă

! ! Locuri sunt limitate ! ! O echipă prietenoasă de curieri așteaptă completarea!

Cum să vă angajați și să începeți să câștigați bani ca curier chiar astăzi?
• ✅ Pentru a programa un interviu, sunați 060 940 940

Phone number
+373 60 940940
E-mail royalglovocurier@gmail.com