no saved

19 june 2014

Chisinau · Relaxa Aromaterapie company jobs »

Age Sex Work experience
25 - 40 years old Does not matter from 2 years

Responsabilităţi:
- Organizearea şi asigurarea continuă a evidenţei contabile a întreprinderii;
- Supravegherea şi gestionarea mijloacelor financiare;
- Asigurarea controlului utilizării corecte a mijloacelor financiare;
- Intocmirea şi prezentarea rapoartelor financiare si statistice

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare economice – Specialitatea Finanţe/ Contabilitate;
- Cunoaşterea Legislaţiei Fiscale şi Contabile;
- Experienta în functia de contabil-sef de cel puţin 2 ani;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- Cunoştinte de operare PC (MS Excel, MS Word), cunoaşterea 1C obligatoriu (versiunea 7.7)
- Abilităţi de conducere şi organizarea activităţii financiare
- Seriozitate şi responsabilitate
- Virsta 25 - 40 ani
- Avantaj CV cu poza

Compania oferă:
- Oportunitatea dezvoltării profesionale;
- Pachet salarial motivant cu achitare în conformitate cu legislaţia RM;
- Pachet social.

Phone number
+373 79 671368
E-mail office@relaxa.md