no saved

28 february 2014

Chisinau · StarNet company jobs »

Sex Work experience
male from 3 years

StarNet SRL, lider internet provider, anunta concurs pentru suplinirea urmatorului post vacant:

Contabil Sector Banca

Obiectiv
Titularul acestui post are ca scop sa asigure efectuarea corecta si la timp a incasarilor si platilor bancare.

Responsabilitati:
• Intocmirea Ordinelor de plata (trezoriale,in lei cit si in valuta)
• Efectuarea cererilor de vinzare –cumparare valuta,;
• Perfectarea platilor in cadrul proiectului salarial;
• Reflectarea extraselor in MDL si valuta;
• Prelucrarea incasarilor
• Identificarea si corectarea sumelor incasarilor eronate

Cerinte:
- Studii superioare in contabilitate
- Experienta de lucru de cel putin 3 ani in domeniu;
- Experienta de lucru in Universal Accounting
- Cunostinte aprofundate in domeniul evidentei contabile
- Abilitati de comunicare;
- Abilitati de analiza si organizare;
- Spirit de echipa.

Conditii:
Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele înteresate sunt invitate să trimită un CV în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa de email, cu specificarea postului – Contabil – Sector Banca.

E-mail angajare@starnet.md