no saved

04 january 2018

Chisinau · INTACT ASIGURĂRI GENERALE company jobs »

Salary Sex
10000 MDL Does not matter

Compania INTACT ASIGURĂRI GENERALE – oferă oportunitatea de angajare a unui CONTABIL cu experiență în asigurări:

Responsabilități:
- Organizarea proceselor și operațiilor din cadrul contabilității;
- Gestionarea evidenței contabile și fiscale;
- Interacțiunea productivă cu departamentul de vînzări;
- Raportările trimestriale și anuale către organele de control;

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare de profil;
- Experiență de muncă în domeniul asigurărilor;
- Cunoștințe de gestionare a bazei de date 1C ;
- Cunoașterea standardelor naționale / internaționale de Contabilitate și a legislației locale;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
Oferim:
- Salariu atractiv și bonusuri motivaționale; (10 000 lei)
- Cursuri profesionale și training-uri de profil;
- Condiții favorabile de muncă într-un mediu stabil și plăcut;
- Programul de muncă: 09,00 – 18,00, 5 zile/săpt;
- Oficiu modern amplasat în centrul orașului;

Așteptăm CV-ul Dvs la adresa: prohr.manager@gmail.md
Pentru detalii apelați la numărul de telefon: 068055639

Phone number
+373 68 055639
E-mail prohr.manager@gmail.com