no saved

02 april 2015

Chisinau · Polistil company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 2 years

SRL POLISTIL angajează o persoană cu experienţă în funcţia de contabil.

Oferim un contract de muncă cu pachet salarial atractiv, lucru într-un mediu aflat în continuă dezvoltare, alături de o echipă tânără şi energică. Candidatul trebuie să corespundă următoarelor criterii:

Responsabilitati
-Analizeaza activitatea economico- financiara a societatii;
-Inregistrarea documentelor contabile;
-Verificarea inregistrarilor contabile efectuate si validarea lor;
-Efectuarea de operatiuni contabile specifice;
-Evidenta si urmarirea costurilor si veniturilor pe lucrari;
-Asigura respectarea legislatiei contabile si fiscale;
-Asigura respectarea regulilor de intocmire a bilanturilor contabile;
-Intocmeste rapoarte periodice catre management;
-Pregatirea corespondentei interne si externe pentru documentele ce vin si pleaca din departamentul contabilitate;
-Asigura desfasurarea in conditii optime a procesului de auditare a situatiilor fianaciare;
-Intocmeste situatii contabile lunare;
-Participa la audit;
-Participa la inventarierea patrimoniului.

Cerinte
-Studii superioare in domeniul financiar- contabil;
-Experienta de 2-5 ani in domeniu;
-Cunostinte solide de legislatie privind domeniul financiar- contabil;
-Cunostinte de operare softuri contabile;
-Capacitate de a redacta rapoarte, de a sintetiza si clarifica informatiile;
-Buna capacitate decizionala;
-Persoana stabila, responsabila, devotata, cu initiativa si o atitudine proactiva.

Pentru a aplica la acest post de muncă, trimiteţi CV-ul europass la adresa de email: polistil.construct@mail.ru / apelaţi la numarul de telefon: +373 78 030 030

Phone number
+373 78 030030
Fax +373 22 429630
E-mail polistil.construct@mail.ru
Web-Site polistil.md