no saved

11 december 2017

Chisinau · Prograin Organic company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 3 years

Prograin Organic angajează: contabil

Prograin Organic este compania care activează în cultivarea, prelucrarea, depozitarea și comercializarea boabelor, semințelor și plantelor leguminoase în Republica Moldova.
Cerințe fată de candidați:
Studii: Superioare în economie
Experiență: cel puțin 3 ani în domeniu
Capacităţi:
• Cunoștințe avansate de lucru în aplicațiile Microsoft Office (Excel, 1 C etc.);
• Cunoașterea legislaţiei în domeniu;
• Gândire analitică, inițiativă, comunicabilitate, atenție, responsabilitate, punctualitate;
• Posedarea limbilor străine constituie un avantaj.
Responsabilități:
• Organizarea, verificarea și întocmirea corectă și la timp a rapoartelor contabile;
• Îndeplinirea, predarea și verificarea facturilor fiscale, formularelor;
• Ducerea evidenței și verificarea documentației contabile.
Condiții:
• Salariu motivant.
• Muncă stabilă într-o echipă dinamică, tânără și prietenoasă.
• Compania oferă instruire și posibilitatea de creștere profesională.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică hr@prograinorganic.com până la data de 22.12.2017.

E-mail hr@prograinorganic.com