no saved

26 july 2018

Consultant vînzări (3'000 - 11'000)

Floreshti · NEXT company jobs »

Responsabilităţi:
• Prospectează piaţa, identifică şi abordează potenţiali clienţi persoane fizice şi juridice;
• Ofertează şi promovează serviciile oferite de companie;
• Negociază şi urmăreşte derularea în bune condiţii a contractelor încheiate;
• Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii, orientate spre satisfacerea nevoilor acestora în conformitate cu standardele şi politica companiei.
Cerinţe:
• Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
• Capabil de a înţelege şi soluţiona necesităţile şi nevoile clienţilor;
• Dispus să aplice în practică procedurile de vânzare propuse de către companie.
Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

E-mail hr@next.md