no saved

19 december 2019

Beltsi · ”MAXMANSERV” company jobs »

Work experience
from 3 years

Constructor vestimentar

Responsabilități:
- elaborarea construcțiilor bunurilor din tricot;
- construirea modelelor conform schițelor și fotografiilor designerului;
- construcție și gradație conform mărimii șablonului.

Cerințe:
-Studii superioare;
- experiență de muncă în domeniul similar minim 3 ani;
- abilități de liberă vorbire în limbile română, rusă, italiană (cunoașterea limbii engleze, germane și spaniole reprezintă un avantaj);
- cunoașterea programelor Assyst, inclusiv Vidya sau Gerber (Accumark);
-cunoașterea profundă a construirii produselor și șabloanelor;
- bună cunoaștere a clasificării produselor;
- buna cunoastere a tuturor proceselor de productie a produselor din tricot (cusut, taiere);
- atenție la detalii.

Noi propunem:
- angajare oficială;
-pachet social deplin;
- nivelul salariului se stabilește după convorbire;
- posibilitatea de a coordona o echipă activă;
- posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională;

CV ,cu indicarea postului la care pretindeți, expediați pe adresa electronică: valicica79@mail.ru
Sunați la numerele: 079000992 sau (0231) 2-60-39;
Adresați-vă pe adresa mun. Bălți, bul. M. Eminescu, 12

Phone number
+373 79 000992
E-mail valicica79@mail.ru