no saved

28 april 2015

Agent vânzări imobiliare

Chisinau · HR Simple Solutions company jobs »

Compania "HR Simple Solutions" la solicitarea clientului său caută candidați la poziția de AGENT VÂNZĂRI IMOBILIARE, pentru a face parte dintr-o Companie - lider din domeniul imobiliar, situată în or. Chişinău, Moldova

Descrierea scurta a poziţiei:
Gestiunea relaţiilor cu clienţii companiei, precum și atragerea clienţilor noi, prin asigurarea serviciilor de înaltă calitate.

Responsabilităţi de bază:
* Intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
* Urmărirea și oferirea suportului pentru întreg procesul de tranzacționare;
* Negocierea și încheierea contractelor;
* Identificarea nevoilor clientului;
* Oferirea soluțiilor optime ținînd cont de necesitățile clientului;
* Administrarea bazei de clienți și raportare a lucrului efectuat.

Cerinţe faţă de candidaţi:
* Studii superioare;
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
* Experiență în domeniul vînzărilor de minim un an de zile;
* Organizat și capabil de a negocia;
* Responsabilitate, punctualitate și competenţă managerială

Oferta Companiei:
* Posibilitate de creștere profesionala;
* Salariu foarte motivant, inclusiv și bonusuri pentru performanță;
* Loc de lucru modern;
* Echipă tînără și dinamică.

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi să transmită CV-urile la adresa recrutare@simplehr.md, indicind codul postului vacant AVI04

Vă mulţumim!

E-mail recrutare@simplehr.md