no saved

25 may 2015

Chisinau · Vitra company jobs »

ViTRA IN STORE SOLUTION este o companie plină de oameni profesionişti, harnici si de încredere, care împartaşesc standardele inalte de calitate si eficienta ale produselor şi serviciilor sale. Prezentă pe piaţa companiilor de distribuţie a utilajului comercial şi a soluţiilor pentru depozitare din anul 2008, ViTRA este in continua dezvoltare avind la moment 40 angajati in 6 departamente.

In legatura cu posibilitatea de dezvoltare si extindere " Vitra" angajeaza:
Agent vinzari(comert)
Responsabilitati:
- atragerea clientilor noi,
- consultarea clientilor privind produsele Companiei;
- negocierea conditiilor contractuale.
Cerinte:
- studii superioare.
- permis de conducere cat. B;
- capacitati de comunicare si relationare cu clientii;
- energic, responsabil, organizat si orientat spre rezultate;
- o buna cunoastere a limbii romane si ruse.

Oferim:
- Salariu avantajos;
- Pachet social;
- Bon de masa;
- Masina de serviciu;
- Telefon de serviciu;
Crestere profesionala. Rugam sa transmite-ti CV la adresa electronica: hr@vitra.md sau sa sunati la num. de tel. 079606070.

Phone number
+373 79 606070
E-mail hr@vitra.md