no saved

04 april 2016

Chisinau · AUM company jobs »

Sex Work experience
Does not matter from 1 years

Agent turistic
UNIVERSITATEA AMERICANA DIN MOLDOVA

Responsabilităţi:
- prospecteaza piata turistica (identifica destinatiile turistice pentru care exista cerere din partea turistilor, analizeaza informatiile, selecteaza destinatiile),
- creaza programe turistice (la initiativa agentiei, la cererea clientilor sau tematice), face analizele de pret avand in vedere serviciile oferite (cazare, masa, transport, agrement, tratament etc.) si stabileste pretul final al programului touristic,
- promoveaza produsele turistice ,
- pune la dispozitia potentialilor clienti toate informatiile necesare, stabileste pretul final al pachetului turistic in functie de optiunile clientului (servicii turistice partiale sau suplimentare solicitate de client) si emite documentele de calatorie (contract, voucher turistic, bilete de transport, asigurari),
- negociaza cu prestatorii de servicii (ex.: hotelurile)si incheie cu acestia contracte comerciale,
- incheie contracte cu clientii, etc.

Cerinţe:
- Cunoaşterea fluentă a limbilor Română, Rusă, limba Engleză – obligatoriu
- Absolvent a unei facultăţi în turism
- Experienţă în domeniu min.1 an;
- Cunoaşterea calculatorului: Ms. Office, MS Word, MS Excell, Internet, etc
- Abilităţi de a lucru cu echipament de oficiu;
- Abilităţi de comunicare, planificare şi administrare.

Beneficii:
- Contract de muncă (pachet social, asigurare medicală);
- Orar: de Luni pînă Vineri, de la 9:00 pînă la 18:00;
- Salariu atractiv
-Posibilitate de creştere profesională
-Echipă tînără şi prietenoasă.

Expediați Cv-ul dvs. cu o fotografie la adresa: natrusu@gmail.com

Phone number
+373 79 055444
Fax +373 79 055444
E-mail natrusu@gmail.com