no saved

24 december 2013

Agent securitate/receptionist

Chisinau · StarNet company jobs »

Responsabilitati:
• Evidenta accesului vizitatorilor si al angajatilor;
• Asigurarea activitatii de paza;
• Intampinarea clientilor si furnizarea de informatii;
• Supravegherea oficiului StarNet;
• Diverse rapoarte catre conducerea companiei
Cerinte:
• Persoana organizata, atenta la detalii, responsabila;
• Abilitati excelente de comunicare, identificare si rezolvare a problemelor;
• Rezistenta la lucru in conditii de stres;
• Disponibilitate pentru lucrul in ture.

Compania ofera un pachet salarial motivant si alte bonusuri, echipa profesionista si un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV in atentia Departamentului Resurse Umane pe
adresa sau la numărul de fax, indicate mai jos, cu specificarea postului – Agent Securitate/Receptionist.

Grafic de muncă: Full time.

Fax +373 22 844924
E-mail angajare@starnet.md