no saved

28 june 2016

Chisinau · Midas Grup company jobs »

Compania Midas Grup angajeaza Agent Imobiliar.

Responsabilitati :

* Stabilirea întâlnirilor si prezentarea apartamentelor;
* Negocierea si închierea contractelor de vânzare-cumparare;
* Stabilirea relatiilor de durata cu clientii si gestiunea bazei de obiecte imobiliare.

Cerinte fata de candidati:

* Cunoasterea fluenta a limbilor româna si rusa;
* Experienta în domeniul vînzarilor va fi un avantaj;
* Abilitati de comunicare, negociere si convingere;
* Permis de conducere catergoria B va fi un avantaj.

Compania propune:

* Salariu motivant + bonusuri din vinzari;
* Instruire si traininguri ;
* Pachet social complet;
* Oficiu confortabil in centrul capitalei.

Expediati CV-ul cu POZA la adresa electronica: midas.grup@mail.ru

Doar candidatii, care corespund cerintelor, vor fi invitati la interviu.

Phone number
+373 62190222
E-mail midas.grup@mail.ru
Web-Site midas.md