no saved

23 january 2014

Chisinau · Moncotel-Service company jobs »

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare (construcţii, telecomunicaţii);
- Experienţa de muncă va constitui un avantaj;
- Cunoscător autocad şi alte programe specifice;
- Persoană organizată, cu simţ al răspunderii, rezistenţă la stres, care respectă termenele limită;
- Abilităţi de negociere.

Responsabilităţi principale:
- asigurarea procesului de aprovizionare cu materiale de construcţii;
- menţinerea relaţiilor cu furnizorii;
- cercetarea pieţei interne şi externe.

Beneficii:
- Lucru într-un colectiv tînăr şi ambiţios;
- Angajare oficială + Pachet social complet;
- Pachet salarial progresiv;
- Creştere profesională;
- Maşină şi telefon de serviciu.

Va invităm să expediaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail.

Procesul de selectare se va desfăşura în cîteva etape. Doar candidaţii ce corespund cerinţelor mai sus menţionate vor fi contactaţi şi informaţi despre paşii următori.

Phone number
+373 79 977154
E-mail hrmoncotel@gmail.com