no saved

01 september 2015

Administrator tennis club

Chisinau · Acvila Grup company jobs »

Acvila Grup, una din cele mai mari asociaţii de întreprinderi din Moldova, angajeaza pentru Tennis Club - Administrator.

Responsabilităţi:
• Lucru cu clientii (receptionarea apelurilor, programarea clienţilor, formarea listei de aşteptare).
• Intocmirea orarului.
• Formarea bazei de date a clientilor.
• Raportarea feedback-ului clienţilor (reclamatii, sugestii, orice alt feedback).
• Asigurarea capacitatii maxime de ocupare a terenurilor (raportarea in % de ocupare).
• Asigurarea serviciilor pentru clienti (parcare, paza, curatenie vestiare, permise de intrare, chiele de la dulapuri).

Plăti si beneficii:
- Salariu motivant;
- Pachet social complet;
- Bonusuri de masa;
- Posibilitate de a lucra full-time conform unui contract de muncă;
- Mediu de lucru profesional, o experienţă interesantă de lucru cu oamenii;
- Posibilitate de promovare.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul pe adresa hr@acvila.md
Specificaţi poziţia pentru care aplicaţi.

Vă mulţumim pentru interesul dvs faţă de compania noastră. CV-ul dvs va fi examinat. Dacă experienţa de lucru şi cerintele dumneavoastră vor corespunde cu aşteptarile şi posibilitaţile companiei – vă vom contacta la numerele indicate. Dacă nu primiţi nici un răspuns în termen de două săptămâni, înseamnă că, din păcate, pentru moment nu avem posturi vacante potrivite pentru dvs. Totuşi, CV-ul dvs va fi stocat în baza noastră de date, iar în cazul în care un post vacant corespunzător va fi în viitor, îl vom propune spre examinare.

Phone number
+373 22 239009
E-mail hr@acvila.md