no saved

19 march 2014

Chisinau · StarNet company jobs »

Obiectiv:
Titularul acestui post are ca scop să asigure funcționalitatea Sediului Central și Centrelor Comerciale din punct de vedere administrativ.

Responsabilitati:
• Coordonează activitatea zilnica a personalului administrativ (curățenie, întreținere, protocol);
• Asigură și aprovizionează cu necesarul de birotică, în cadrul evenimentelor corporative
• Procură, depozitează și eliberează materialele de prima necesitate pentru oficiu;
• Casează materialele după evenimentele și actiunile organizate.
• Monitorizează rezervările zilnice ale deplasarilor transportului din subordinea Departamentului Administrativ;
• Organizează și raportează deplasările angajailor sau partenerilor companiei la nivel local și international
• Îndeplineste cerintele standardului corporativ de time management implementat in companie.

Cerinte:
- Studii superioare
- Posedarea cunostintelor in domeniul energeticii, sisteme de incălzire, condiționare, ventilare;
- Cunoștințe de contabilitate primară
- Experiență în post similar constituie un avantaj
- Cunoașterea limbilor rusa/romana (engleza fiind un avantaj)
- Experiență în organizarea evenimentelor
- Excelente abilități de planificare și coordonare;
- Abilități de comuncare, prezentare și diplomație
- Aptitudini de operare PC (Cunoasterea programelor Office)

Conditii:
Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele înteresate sunt invitate să trimită un CV în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa de email, cu specificarea postului – Administrator Oficiu.

E-mail angajare@starnet.md