Вход Регистрация
Пароль Забыли пароль?
Закрыть
Пароль
Вход
Закрыть
Закрыть

Вход Закрыть
нет отмеченных

Вакансии

нет сохраненных

16 мая 2016

Sofer tir comunitate angajam permis conducere cat. c e - obligatoriu; atestat profesional pentru transport marfa - obligatoriu; card digital pentru tahograf - obligatoriu; deținerea pașaportului românesc,bulletin, permis de conducere, cip experienta ca

Кишинёв · GRAF MILLER TRANS вакансии компании »

Зарплата Пол
1500 EUR Не имеет значения

Permis conducere cat. C E - OBLIGATORIU;
Atestat profesional pentru transport marfa - OBLIGATORIU;
Card digital pentru tahograf - OBLIGATORIU;
deținerea pașaportului românesc,bulletin, permis de conducere, CIP
Experienta ca sofer de tir;
Limba engleza, franceza (nivel conversational) constituie avantaj ;

Descrierea jobului

Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;
Minimalizarea cheltuielilor de transport;
Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;

OFERIM:
Pachet salarial competitiv 1500 euro - 1750 euro/luna, cu plata
Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere;
Masini noi –

Pentru informatii suplimentare puteti suna 069111172, sau pe mail : avexpitrans@gmail.com

Телефон
+373 69 111172
E-mail avexpitrans@gmail.com
Действия с вакансией:

Сохранить в блокнот

Сохранить в Word