Вход Регистрация
Пароль Забыли пароль?
Закрыть
Пароль
Вход
Закрыть
Закрыть

Вход Закрыть
нет отмеченных

Вакансии

нет сохраненных

25 сентября 2018

Кишинёв · COMPANIA LUCRU LEGAL вакансии компании »

Пол Опыт работы
Не имеет значения от 1 года

Монтажники окон ПВХ и алюминиевых конструкции, фасадов, дверей и т.п.

Обязанности:

- Монтаж окон ПВХ и алюминиевых конструкций;

Требования:

- опыт работы в монтаже ПВХ и алюминиевых конструкций, желательно фасадов от 1 года;
- ответственность, качественное выполнение работы.

Условия:

- своевременная выплата заработной платы;
- официальное трудоустройство

Atribuțiile:

- Compania este specializata in instalarea geamurilor, usilor,
peretilor din sticla, fatadelor din aluminiu pe cladiri
multietajate.
- Compania este in cautare de lucratori calificati si necalificati
(dar cu cunostinte in acest domeniu) pentru lucru de
instalator, montator de geamuri si profil aluminiu.

Cerinte:

- Experiență de muncă în montarea construcțiilor din aliminiu
și PVC este obligatoriu min.1 an;
- Punctualitate, calitatea lucrului executat.
- STUDIILE ÎN DOMENIU NU SUNT OBLIGATORII PENTRU
MUNCITORII SIMPLI, ÎNSĂ OBLIGATORII (STUDII TEHNICE IN
CONSTRUCȚIE ) PENTRU INGINERI.

Compania oferă:

- CAZARE - GRATUITA ASIGURATĂ DE ANGAJATOR;
- Salariu stabil și achitat la timp;
- Pachet social deplin;
- Asigurare Medicală, Asigurare Socială, Bonus la salariu
pentru ore lucrate suplimentar programului;
- Transport - Asigurat de Angajator gratuit de la locul de trai
spre locul de muncă.

SUNAȚI ȘI REZERVAȚI LOCURI !!!

TEL. 079097023 COMPANIA LUCRU LEGAL

Телефон
+373 79 097023
E-mail lucrulegal5@gmail.com
Действия с вакансией:

Сохранить в блокнот

Сохранить в Word