Вход Регистрация
Пароль Забыли пароль?
Закрыть
Пароль
Вход
Закрыть
Закрыть

Вход Закрыть
нет отмеченных

Вакансии

нет сохраненных

07 февраля 2018

Aventus finance moldova - structura a grupului financiar international aventus group, anunta concurs pentru angajarea in functie de: specialist colectare datorii

Кишинёв · Credit7 вакансии компании »

Пол Опыт работы
Не имеет значения от 2 лет

Cerinte fata de candidat:
1) Studii superioare – Drept si/sau Economie;
2) Experienta – min.1 an in domeniul recuperarii si colectarii creantelor/datoriilor;
3) Abilitati de comunicare si convingere in raport cu clientii restantieri si problematici;
4) Spirit de echipa, organizat si grad inalt de responsabilitate;
5) Cunoasterea limbilor Romana, Rusa
6) Cunoasterea – MS Office (MS Word, MS Excel etc.).
Responsabilitati:
1) Gestionarea activitatii aferente imprumuturilor problematice;
2) Contactarea si comunicarea cu clientii ce inregistreaza restante la plata;
3) Consilierea si informarea clientilor privind termenii si modalitatile de plata a restantelor;
4) Inaintarea de propuneri, perfectarea de rapoarte si administrarea bazei de clienti;
Noi oferim:
- Angajarea oficiala;
- Salariu motivant;
- Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 09.00-18.00);

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail info@credit7.md . Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Телефон
+373 22 877077
Факс +373 79 877077
E-mail info@credit7.md
Веб-сайт credit7.md
Действия с вакансией:

Сохранить в блокнот

Сохранить в Word