Вход Регистрация
Пароль Забыли пароль?
Закрыть
Пароль
Вход
Закрыть
Закрыть

Вход Закрыть
нет отмеченных

Вакансии

нет сохраненных

05 мая 2023

Кишинёв · ,,ITECHS,, вакансии компании »

Пол Опыт работы
Не имеет значения от 2 лет

Responsabilitățile de bază:
- Administrarea drepturilor de utilizator.
- Administrarea sistemelor de stocare.
- Backup-ul de date și recuperarea de date.
- Întreținerea permanentă a hardware-ului și a software-ului.
- Monitorizarea rețelei.
- Planificarea rețelei - găsirea soluțiilor și îmbunătățirea structurală a măsurilor legate de crearea rețelelor.
- Crearea și întreținerea documentației.
- Contactul permanent cu membrii echipei în toate întrebările IT.
Cerinţele pentru candidat:
- Studii superioare in domeniul IT.
- Experiență relevantă minim 2 ani.
- Capacitate de organizare si planificare a activităților IT.
- Cunoașterea foarte bună a diferitelor topologii de rețea (Ethernet, WLAN, VPN etc.) și a protocoalelor de rețea (TCP / IP).
- Experiență cu protocoale de transmitere (de exemplu, FTP (S), SFTP).
- Cunoașterea serverelor Linux și Microsoft.
- Cunoașterea sistemelor de baze de date, cum ar fi MySQL și PSQL.
- Cunoștințe în domeniul securității IT.
- Bun comunicator, organizator.
Compania oferă:
- Un pachet salarial atractiv și motivant în dependență de nivelul profesional;
- Condiții de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzătoare;
- Oportunitatea de a munci intr-o companie in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist și dezvoltare profesionala continua.
- Program de lucru: de tip hibrid ( de la oficiu și de la distanță).
-Lucru într-un colectiv tînăr și agreabil.
- Locația biroului: m. Chișinău, sec. Botanica, str. Hristo-Botiev
nr. 9
Expediați CV-ul la adresa electronică hr@itech.md
Pentru mai multe informații accesează https://itech.md/ro/

Телефон
+373 69 988888
E-mail ana@itech.md
Веб-сайт techs.md
Действия с вакансией:

Сохранить в блокнот

Сохранить в Word