Вход Регистрация
Пароль Забыли пароль?
Закрыть
Пароль
Вход
Закрыть
Закрыть

Вход Закрыть
нет отмеченных

Вакансии

нет сохраненных

21 сентября 2017

Angajam vinzator- consultant in magazin de electrocasnice si scule electrice or. orhei

Оргеев · TESTAR вакансии компании »

Зарплата Пол
4500 MDL Не имеет значения

Angajam vinzator-consultant in magazin de electrocasnice si scule electrice orasul Orhei, adresa Vasile Lupu 16
Salariu incepind cu 4500 lei – in crestere 5000, 5500…

Responsabilitati:
- Vanzarea electrocasnicilor, sculelor electrice si tehnicii de gradina;
- Cunoasterea sortimentului si consultarea clientilor ;
- Primirea, pregatirea si expunerea marfii pentru vanzare;
- Promovarea produselor.

Cerinte:
- Abilitati de comunicare cu clientii;
- Persoana activa, onesta si responsabila;
- Utilizator PC;
- Cunoasterea limbilor romana si rusa .

Conditii:
- Salariu decent si achitat la timp, incepind cu 4500 lei – in crestere 5000, 5500…
- Angajare oficiala in cimpul muncii.

Candidatii interesati pot expedia CV-ul cu poza la urmatoarea adresa de e-mail: testarcom@gmail.com
Tel: 069022884 sau 061088994

Телефон
+373 61088994
E-mail testarcom@gmail.com
Действия с вакансией:

Сохранить в блокнот

Сохранить в Word