Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

21 martie 2014

Chişinău · Tucano Coffee joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 3 ani

Sef producere centralizata

Responsabilitati de baza:
• Organizarea si controlul tuturor proceselor de la producere
• Instruirea si organizarea personalului
• Planificarea stocurilor de materie prima necesare pentru procesul de productie
• Respectarea si implementarea continua a cerintelor ISO si HACCP

Cerinte:
• Experienta intr-o functie similara min. 3 ani
• Abilitati de organizare eficienta a a proceselor de la producere
• Abilitati de organizare si control a personalului
• Atitudine responsabila si pozitiva
• Posedarea obligatorie a limbilor romina si rusa
• Experienta de lucru in programul 1C

Oferim:
• Lucrul intr-o echipa tinara si dinamica
• Motivare competitiva
• Posibilitati de dezvoltare profesionala

Candidatii ce corespund cerintelor enumerate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa de email pina pe data de 30.03.14.

Rog sa specificati in denumirea mesajului denumirea functiei pentru care candidati.

E-mail tucano@uniresto.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word