Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

19 iulie 2022

Chişinău · INOXPLUS joburile companiei »

Vârsta
pînă la 11 ani

InoxPlus este o companie specializată în producerea confecțiilor din inox și anume: producerea de rezervoare (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul materiei prime din inox. În 11 ani, am reușit să ne extindem sfera de activitate și să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici din Republica Moldova.

Află mai multe despre noi:
Accesează: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md/

Echipa noastră considerabil se extinde, iar tu ești candidatul nostru dacă ai abilități de comunicare persuasivă, cunoști tehnici în vânzări, ai valori și ești charismatic!

Principiile noastre:
- Inovație - Dezvoltăm inten procesele de lucru, prin tehnici inteligente și profesionalism;
- Integritate - Clientul are dreptate, dar colegii corecți și onești sunt prioritari!
- Loialitate - Toleranța și înțelegerea sunt valorile ce stau la baza echipei noastre.
- Responsabilitate - Pentru noi este important ca clientul să primească doar produse și servicii de înaltă calitate, prin urmare adoptăm mereu o atitudinea responsabilă.
- Echilibru - ținem cont de o etică corectă la locul de muncă.

Beneficiile companiei Inox Plus!
- Salariu motivațional în mediu de 10000 NETTO + sistem KPI și bonusuri de motivare;
- Oficiu renovat, dotat cu tehnică modernă și o ambianță plăcuta de lucru;
- Proces de inducție – instruirea și ghidarea pentru toate etapele de asimilare a procesului de lucru;
- Ești predispus la dinamică? - Avem deplasări în interes de serviciu.
- Prezentări, cursuri de perfecționare internaționale, seminare locale, programe de dezvoltare din partea companiei;
- Evenimente sistematice, team-building-uri, ieșiri cu echipa la aer liber și de ce nu - la un Pub.?!
- Transport asigurat pentru colegi, cît și automobil pentru managerii ce merg în teren;
- Transparență legală în toate procesele de muncă;
- Concediu și zile de odihnă conform standardelor RM și HG;
- Cafea, ceai pentru coffe-break zilnic și fructe pentru bunăstare;

Ce responsabilități vei avea?
- Vânzarea produselor specifice companiei, telefonic și personal;
- Procesarea solicitărilor venite din partea clienților noștri;
- Menținerea relațiilor cu clienții existenți;
- Crearea ofertelor comerciale;
- Consilierea clienților;
- Lucru cu baza de date a clienților.

De ce este nevoie pentru asta?
- Dorința de a-ți influența veniturile, concentrare pe rezultate;
- Cunoașterea limbilor rusă și română;
- Experiență la calculator (Word și Excel);
- Orientare către client și doleanțele acestuia în scopul procurării de produs;
- Abilități de comunicare și organizare;
- Experienta în vânzări constituie un avantaj;
- Cunoștințe despre materii prime (oțel inoxidabil).

NOTA BENE!
La noi ai oportunitatea de a deveni manager de proiect sau departament, după un an de experiență!

Te așteptăm în echipa Inox Plus!
Transmite CV-ul cu o poză atașată la adresa de e-mail: angajare@inoxplus.md, cu specificarea funcției vizate în subiect “Consultant vânzări”
Sau formați 079809888 - Manager HR și HAI SĂ NE CUNOAȘTEM!

Telefon
+373 79 809888
E-mail angajare@inoxplus.md
Web-Site inoxplus.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word