Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

30 mai 2017

Vânzător consultant mezeluri în or. sîngera

Chişinău · Nivalli joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Responsabilităţi:
- Deservirea calitativă a clienților magazinului.
- Gestionarea numerarului aferent operaţiunilor de casierie.
- Incasarea banilor.
- Efectuarea operațiunilor cu aparatul de casă.
- Completarea registrului de casă.
- Raportarea mișcării mijloacelor bănești incasate.

Cerinţe:
- Studii medii.
- Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă.
- Persoană pozitivă, flexibilă, cu spirit de echipă dezvoltat și rezistentă la stres.
- Cunoașterea calculatorului.
- Prudenţă, responsabilitate, integritate și atenție la detalii.
- Experienţă de lucru cu mijloace băneşti este un avantaj.
- Experiență în vânzarea produselor din carne reprezintă un avantaj.
- Abilități de comunicare profesională.
- Dinamism și spirit de inițiativă.
- Prezența agreabilă.
- Capacitate de asimilare rapidă a informației noi.
- Experiență anterioară în comert de minim 1,5 ani.
- Cu domiciliul: or. Sîngera/localitățile din imediata apropiere.

Program:

- Zile de lucru conform graficului stabilit.
Pachet social deplin: salariu FIX + % din vânzări.

*CV-urile fără poză nu se vor analiza.

Telefon
+373 68 686535
E-mail hr@nivalli.md
Web-Site nivalli.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word