Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

19 mai 2014

Chişinău · Alsumcon joburile companiei »

Compania “ALSUMCON” SRL importator oficial in R. Moldova al produselor companiei Henkel, brandurile CERESIT, MOMENT, MAKROFLEX, METYLAN, TANGIT s.a. in procesul cresterii echipei de vanzari este in cautare de specialisti calificati pentru Centrul sau Comercial.
Responsabilitati:
• Oferirea consultatiilor pe produse,
• Intocmirea si evidenta ofertelor,
• Evidenta intrarilor si iesirilor de marfa;
Cerinte:
• Persoana prezentabila, comunicabila, responsabila si energica;
• Experienta in vanzari cu amanuntul;
• Cunoasterea la perfectie a limbii romane si ruse
• Utilizator al calculatorului
Se ofera:
• Instruire si cursuri de calificare in strainatate. Activare intr-un colectiv tanar, energic, cu experienta internationala si posibilitate de avansare in cariera.
Salariu fix plus bonus din vanzari, pachet social. Expediaza CV cu poza la adresa de mail

E-mail Compania “ALSUMCON” SRL importator oficial in R. Moldova al produselor companiei Henkel, brandurile
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word