Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

18 ianuarie 2019

Chişinău · CREATOR Iu Bors joburile companiei »

Responsabilitati de bază:
* Comunicarea directă cu clienții, prezentarea produselor existente în showroom;
* Consultarea și asistarea clienților în selectarea produselor optime pentru ei;
* Vînzarea produselor, menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții companiei;

Cerințe fata de candidati:
* Studii (inclusiv nefinisate);
* Cunoasterea limbii ruse va constitui un avantaj;
* Persoană pozitivă, cu un aspect fizic plăcut, deschisă catre comunicare și cunoștințe noi, cu ambiții de a se dezvolta pe plan profesional și în carieră;

Oferta companiei:
* Salariu motivant;
* Echipă tînără, prietenoasă și calificată;
* Posibilitatea de creștere în carieră și dezvoltarea profesională;
*Condiții de muncă la standartele Europene;

Telefon
+373 67 514754
E-mail ibors@creator.md
Web-Site creator.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word