Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

03 februarie 2020

Chişinău · Grafit Holding joburile companiei »

Responsabilități:

° Analiza pieței;
° Analiza produselor ( mărci ca: Makita, Bosch, Metabo, Hitachi, Dewalt etc. );
° Consultarea departamentului achiziții/vânzări;

Cerințe:

° Experiență în achiziții/vânzări de Instrumente Electrice;
° Avantaj deosebit: cunoașterea practică a Instrumentelor Electrice;
° Limba Engleză - (mediu);
° Abilități de operare PC;
° Open Office - Tabele electronice de calcul (Excel, other Spreadsheets);
° Atenție la detalii;
° Disciplinat, Punctual, Responsabil;
° Persoană ordonată, dinamică, dornică de muncă și dezvoltare.

Beneficii Oferite:

° Salariu competitiv
° Program de muncă de la 09.00 până la 18.00, zile de odihnă: Sâm și Dum;
° Prânzuri achitate, cafea, ceai și gustări sănătoase;
° Dezvoltare personală și profesională;
° Oficiu situat în centrul Chișinăului ( Business Centru SkyTower);
° O echipă puternică de profesioniști.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: cv-hh@grafit.md

E-mail CV-hh@grafit.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word