Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

07 decembrie 2016

Chişinău · BERGENBIER joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Descrierea postului:
Contribuie la realizarea obiectivelor lunare, la nivelul zonei alocate in care actioneaza prin luarea de comenzi, implementarea actiunilor specifice de piata de marketing si trade-marketing, precum si cresterea si consolidarea prezentei marcilor la nivelul punctului de vanzare.

Responsabilitati:
• Implementarea promotiilor de trade marketing si marketing in piata ;
• Cresterea distributiei in zona alocata ;
• Propuneri si plasari de vitrine ;
• Implementarea standardelor de executie in piata ;
• Mentinerea relatiilor cu clientii ;
• Implementarea standardului de mercantizare pentru vitrine ;
• La fiecare client din ruta vizitat, introduce in sistemul informatic toate informatiile cerute ;
• Raporteaza utilizand sistemul de culegere de date si administrare a acestora pus la dispozitie de companie ;
• Raspunde de corectitudinea si acuratetea datelor transmise ;
• Trimite la timp informatiile/datele solicitate de seful direct sau alte departamente ;
• Participa activ la actiunile de culegere a informatiilor despre client.
Candidatul ideal:
• Studii superioare ;
• Minim 1 an de experienta in FMCG - Fast Moving Consumer Goods (intr-un post similar) ;
• Cunostinte comerciale ;
• Abilitati de negociere si abilitati excelente de comunicare ;
• Capacitate de planificare, organizare si coordonare ;
• Carnet conducere ;
• Cunostiinte limba engleza.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam trimite CV-ul tau la adresa alinapopovd@gmail.com cu subiectul: "Sales Representative ". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insa doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

E-mail alinapopovd@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word