Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

30 decembrie 2013

Chişinău · Euro Lifecare joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Reprezentant Medical al Companiei britanice Euro Lifecare Ltd

Cerinte fata de candidati:
- Studii superioare medicale/farmaceutice finalizate
- Cunoasterea limbilor romina si rusa
- Experienta anterioara de lucru intr-o pozitie similara de minim 1 an
- Abilitati de lucru in echipa
- Cunoastere PC (Word, Excel, PowerPoint)
- Full-time

Responsabilitati:
- Promovarea preparatelor companiei si cresterea vinzarilor
- Vizite individuale, organizarea si desfasurarea prezentarilor, pentru medici si farmacisti
- Indeplinirea volumului de lucru si a rapoartelor in conformitate cu planul individual de munca

Compania garanteaza:
- Salariu atractiv si bonusuri
- Treninguri de dezvoltare individuala
- Oportunitati de a face cariera in cadrul companiei

Candidații interesați rugăm să expedieze CV-ul la adresa de e-mail.

E-mail euro.lifecare.ltd@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word