Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

16 noembrie 2018

Chişinău · Cahul
DataMondial Romania joburile companiei »

Dacă locuiești în Moldova şi eşti în căutarea unui loc de muncă, te invităm să ne cunoaștem şi să-ți spunem ce ar trebui să faci ca membru a echipei de suport IT. Avem un loc liber in echipă şi ne dorim un coleg proactiv care să ne ajute să ieşim din impas ori de cate ori avem nevoie de ajutor. Dacă eşti interesat abia aşteptăm să te cunoastem şi să descoperim la tine creativitatea, responsabilitatea şi dorința de a performa.

Responsabilităţi:

• Monitorizarea aplicatiilor si imbunatatirea acestora pentru o buna functionare;
• Monitorizarea conexiunilor şi accesului la internet;
• Monitorizarea serverelor (router sediu, mail, domeniu, monitorizare, web, baze de date);
• Realizarea şi verificarea backup-urilor pentru staţii şi servere/instalarea noilor servere ;
• Administrarea user-ilor pentru angajaţii din companie;

Cerinţe:

• Minim 2ani experienţă;
• Cunostinţe în limbaje de programare PHP/MySQL;
• Cunoştinţe privind utilizarea produselor MICROSOFT(WINDOWS, OFFICE);
• Aptitudini de comunicare oral şi scris în limba engleză.

Oferim:

• Posibilitatatea de a lucra într-o companie multinaţională în permanentă dezvoltare;
• Un salariu fix competitiv şi pachet de beneficii;
• Mediu de lucru plăcut.

Telefon
0040 236 476620
E-mail ionut.braniste@datamondial.ro
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word