Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

20 martie 2014

Chişinău · FORWARD INTERNATIONAL joburile companiei »

CERINŢE:
- studii superioare IT;
- cunoştinţe în programarea, instalarea şi administrare în mediul 1C ”Предприятие 8”;
- experienţă în domeniul evidenţei automatizată a bunurilor materiale în depozit;
- cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- disciplinat, responsabil.
RESPONSABILITĂŢI:
- programarea în mediul 1C;
- crearea modulelor noi în mediul 1C, inclusiv integrarea programului cu bazele de date externe;
- efectuarea suportului tehnic, înlăturarea deficienţelor de program, perfecţionarea informaţiei în mediul 1C conform solicitărilor;
- consultarea angajaţilor în domeniul respectiv.
OFERIM:
- condiţii decente de muncă;
- pachet social.

E-mail hr@forward.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word