Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

23 ianuarie 2014

Chişinău · Theme Fuse joburile companiei »

Descrierea postului:
Candidatii ideali trebuie sa posede cunostinte avansate in domeniul programarii web si anume limbajele PHP, MySQL, jQuery, Ajax, HTML, CSS.

Cerinte fata de candidat:
PHP+MySQL la nivel avansat
Programare orientata pe obiecte (OOP)
Experienta in lucrul cu jQuery framework si PHP Frameworks
Structurizarea si documentarea codului

Описание обязанностей
Сотрудники будут нести ответственность за построение и программирование сложных и интересных модулей.
Идеальный кандидат должен иметь глубокие знания в области веб-программирования, а именно, владеть следующими языками: PHP, MySQL, JavaScript, Ajax, HTML, CSS.

Требования к кандидату
PHP + MySQL на высоком уровне,
объектно-ориентированное программирование,
опыт работы с jQuery, структурирование и документирование кода.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul insotit de portfoliu pe adresa de e-mail.

E-mail hr@themefuse.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word