Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

14 iulie 2014

Operator staţie de alimentare cu combustibil

Chişinău · BEMOL joburile companiei »

Vârsta Sex
20 - 40 ani Orice

ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil BEMOL în Republica Moldova, angajează persoane pentru funcţia de

OPERATOR STAŢIE DE ALIMENTARE CU COMBUSTIBIL

Descrierea postului: Alimentarea autovehiculelor cu combustibil.

Cerinţe candidat:
- studii gimnaziale sau medii de cultură generală;
- persoană disciplinată, cu grad înalt de responsabilitate, comunicabilă, cu capacităţi de soluţionare conflicte, atitudine pozitivă şi orientare către client;
- vîrsta 20 - 40 ani;
- posedarea limbilor română şi rusă;
- experienţă de muncă în domeniul vînzărilor şi deservirii clienţilor va constitui avantaj.

Munca este organizată în schimburi (cca.15 schimburi/lună); salariu competitiv şi pachet social complet.

Locul de muncă: staţii de alimentare cu combustibil în mun.Chişinău.

Persoanele interesate ne pot contacta la următoarele numere de telefon:
tel.: 079 77 39 31
tel.: 022 89 59 60
e-mail: hr@bemol.md

Telefon
+373 79 773931
E-mail hr@bemol.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word