Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

18 ianuarie 2016

Operator servicii clienți (maghiară, cehă, suedeză, norvegiană, olandeză, finlandeză, daneză, estonă, letonă, lituaniană)

Chişinău · HR-Consulting (search4staff.com) joburile companiei »

Compania HR-Consulting (search4staff.com), la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Operator Servicii Clienți (maghiară, cehă, suedeză, norvegiană, olandeză, finlandeză, daneză, estonă, letonă, lituaniană)

Compania
Afacere internațională ce se ocupă de comercializarea pieselor-auto pe piața europeană.

Responsabilități
• Servicii de consultare și suport clienți (scrisori, apeluri telefonice, chat)
• Formularea comenzilor clienților
• Întreținerea și actualizarea bazei de date
• Ducerea corespondenței cu clientii, recepționarea apelurilor telefonice

Cerințe
• Cunoașterea uneia din limbile următoare: maghiară, cehă, suedeză, norvegiană, olandeză, finlandeză, daneză, estonă, letonă, lituaniană
• Utilizator de PC avansat
• Diligență, educabilitate, atenție, capacitatea de a lucra în echipă

Oferta
• Salariu motivant
• Oficiu situat în centrul orașului
• Colectiv tânăr și energic
• Traininguri de formare profesională

Candidații interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), email: KK60@SEARCH4STAFF.COM sau prin fax: (022) 20-91-34, cu indicarea codului OCC.

Telefon pentru detalii: (022) 20-29-86

CV-urile primite vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.

Telefon
+373 022202986
Fax +373 022209134
E-mail kk60@search4staff.com
Web-Site search4staff.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word