Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

25 mai 2016

Chişinău · AUTOSPACE joburile companiei »

Compania “AUTOSPACE” SRL –Importator General BMW în MOLDOVA.
Angajează Mecanic Şef,
Calităţi:
1.Persoană responsabilă, punctuală, să manifeste o atitudine grijulie faţă de bunurile încredinţate,
2.Capacitae înaltă de muncă.

Condiții de muncă:
- Angajare oficială conform CM RM;
- Pachet social deplin;
- Lucrul în oficiu, 8 ore lucrătoare pe zi;
- Salariu motivant;

Responsabilitățile de bază:
-Intreţinerea şi mentenanţa utilajelor de producere
-Utilizarea computer ( MS office, Word, Excel, etc)
-Administrarea gospodăriei companiei(procurarea materialelor necesare pentru reparaţii, amenajare, curaţenie s. a, gestiunea bunurilor deţinute de companie.
- Studii superioare (preferabil tehnice);
-Experienţa în poziţia similară

Doritorii pot expedia CV-rile la adresa de e-mail bmw@bmw.md.

Telefon
+373 22 9933
E-mail bmw@bmw.md
Web-Site BMW.MD
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word