Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

25 decembrie 2013

Chişinău · Unica.md joburile companiei »

Sex Experienţa
Feminin de la 1 ani

Revista online pentru femei UNICA.md angajeaza manageri vânzări publicitate.

Cerințe față de candidați:
• Cunoașterea limbii române și rusă foarte bine;
• Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator;
• Capacitatea de studiere rapidă, analiză și integrare în colectiv;
• Abilități de comunicare și convingere, executivitate;
• Studii superioare
• Creativitate și idei de dezvoltare în vânzări;
• Experiență de muncă de la 1 an;
• Colaborare pe termen lung;

Responsabilități:
• Cautarea activă / stabilirea relațiilor cu clienții noi;
• Capacitatea de a menține contactul cu clienții;
• Informarea clienților despre serviciile companiei, prețuri, oferte;
• Elaborarea strategiei și tacticii de vânzări;
• Promovarea imaginii companiei și a produselor pe piață;

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu de profesioniști.

Doar persoanele selectate in baza CV-ului vor fi contactate pentru interviu.

Trimiteti CV-ul pe pe adresa indicată mai jos.
Grafic de muncă: Full-time

Telefon
+373 22 295814
E-mail liliana.g@benefito.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word