Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

15 decembrie 2015

Manageri vânzări imobiliare (10000-15000lei)

Chişinău · Lider Imobil joburile companiei »

Responsabilități:
- Stabilirea întâlnirilor și prezentarea apartamentelor;
- Negocierea și încheierea contractelor de vânzare-cumpărare;
- Relația cu clienții și gestiunea bazei de obiecte imobiliare;

Cerințe către candidat:
- Studii superioare în economie sau drept (constituie un avantaj);
- Experiență în domeniul vanzarilor directe (constituie un avantaj);
- Abilități de comunicare și negociere;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Automobil personal (constituie un avantaj);

Beneficii:
- Comision progresiv și construirea echipei proprii;
- Instruire și traininguri în tehnici de vânzare / negociere;
- Pachet social complet;
- Birou confortabil în centrul orașului și colectiv tânăr;

Vă rugăm să expediați un CV cu poza anexată si mențiunea Agent Imobiliar la adresa: hr@liderimobil.md

Telefon
+373 68 675688
E-mail hr@liderimobil.md
Web-Site liderimobil.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word