Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

24 iunie 2016

Manager vînzări servicii transport marfă

Chişinău · Calea Ferată din Moldova joburile companiei »

Responsabilități :
- Căutarea noilor clienți și dezvoltarea portofoliului existent de clienți
- Formarea unei imagini pozitive a firmei
- Menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții deja existenți
- Planificarea și raportarea zilnică a activităților
- Promovarea serviciilor companiei
- Informarea clienților despre servicii și oferte prin intermediul apelurilor telefonice și contact direct
- Încheierea contractelor cu clienții
- Crearea unei baze de date a clienților noi
Cerințe față de candidat
- Studii superioare economice
- Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă
- Experință în domeniu va constitui un avantaj
- Nivel avansat de comunicare și de convingere a clienților
- Rezistent la stres
- Punctualitualitate
- Gîndire logică
- Orientarea către client și rezultate
- Permis de conducere
Compania oferă:
- Pachet social deplin
- Telefonie mobilă nelimitată din partea companiei
- Colectiv prietenos
Salariu Motivant cu posibilitatea de creștere

Telefon
+373 62140501
E-mail diana.sochirca@railway.md
Web-Site railway.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word