Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

19 decembrie 2019

Bălţi · ”MAXMANSERV” joburile companiei »

Manager vînzări

Condiții:
-activitate într-o companie de cusut largă, stabilă și dinamică în dezvoltare, care ocupă un loc de frunte în segmentul dat;
- angajare oficială;
- muncă cu zi deplină;
- pachet social deplin;
- nivel înalt de salarizare – 20000 de lei + % din vânzări;
- bonus – tichete de masă.

Responsabilități:
- dezvoltarea canalelor de vânzari;
- atragerea clienților pentru producerea confectiilor;
- dezvoltarea unei bazei de clienți din Europa;
- construirea parteneriatelor pe termen lung cu clienții;
- efectuarea analizei pieței de desfacere;
- efectuarea negocierilor;
-prelucrarea documentației de vânzări;
- soluționarea reclamațiilor.

Cerințe:
-experiență în domeniu similar;
- experiență de succes în negocieri de afacere;
- abilități excelente de comunicare, capacitatea de a construi relații puternice, pe termen lung cu partenerii;
- rezistență la stres și performanță ridicată;
- abilități de liberă vorbire în limbile română, rusă, engleză (cunoașterea limbii italiene și spaniole reprezintă un avantaj);

CV ,cu indicarea postului la care pretindeți, expediați pe adresa electronică: valicica79@mail.ru
Sunați la numerele: 079000992 sau (0231) 2-60-39;
Adresați-vă pe adresa mun. Bălți, bul. M. Eminescu, 12

Telefon
+373 79 000992
E-mail valicica79@mail.ru
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word