Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

26 februarie 2019

Chişinău · ALEX S&E joburile companiei »

În legătură cu extinderea, compania de inginerie ”ALEX S&E” SRL, care se află pe piața de comercializare a echipamentelor (cântare, aparate de casă, etc.) mai mult de 25 de ani, anunță vacantă poziția pentru un post bine plătit

Manager Vânzări

Responsabilități principale:
- vânzarea software-lor și echipamentelor pentru comerț și alimentație publică
- analiza pieței
- căutarea și atragerea potențialilor clienți

Cerințe de bază:
- cunoasterea perfectă a limbelor română și rusă (obligatoriu)
- aspect prezentabil, experiență în vânzări și în lucrul cu clienții

Va constitui un avantaj:
- disponibilitatea unui automobil

Condiții de lucru:
- pachet social complet, zi de lucru normalizată
- telefonie mobilă și compensarea transportului
- salariul de bază + % din vânzare
- servicul presupune deplasări;
- program de lucru 5/2;
- birou situat în centrul orașului.

De ce este nevoie pentru a lucra în compania noastră:

Dorința de a câștiga, de a învăța și de a avansa!
Sentiment de responsabilitate și mândrie pentru munca depusă.
Bună dispoziție și atitudine de lucru.

CV: oksana@alex-se.com
www.alex-se.com
(022) 24 45 72

Telefon
+373 22 244572
E-mail oksana@alex-se.com
Web-Site alex-se.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word