Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

07 iulie 2015

Chişinău · Sertek joburile companiei »

Vârsta Sex
22 - 30 ani Orice

Solicitam manager relatii cu clientii (persoana sex femenin)

Responsabilitatile includ:
- Comunicarea cu clientii companiei prin email si ocazional la telefon (in limba engleza) si oferirea

suportului informational necesar.

Cerinte fata de candidati:
- Sex feminin
- Virsta între 22-30 ani
- Studii superioare (preferential limbi straine)
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat. Comunicarea cu clientii se va face in limba engleza.

(cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj)
- Cunoasterea PC la nivel de utilizator experimentat (Windows, Word, Excel, Internet)
- Cunoasterea limbii romane
- responsabilitate, abilitati de comunicare

Oferim:
- Program de lucru: full time (luni-vineri 09.00-18.00)
- Salariu motivant
- Colectiv tinar si prietenos
- Pachet social

Asteptam CV-ul candidatilor in limba engleza la adresa de email: i.buttler.manager@gmail.com

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

E-mail i.buttler.manager@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word