Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

06 iunie 2019

Chişinău · DARWIN joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 13 ani

Despre Noi

Ne-am lansat în martie 2013, în Republica Moldova pentru a colora piața de electronice cu emoție, stil și creativitate. Scopul nostru este să dăruim fiecărui client o experiență deosebită în lumea digitală. Îl ajutăm să aleagă dispozitivul perfect pentru el, facem TEST DRIVE-uri și explicăm fără propoziții subordonate.

În legătură cu extinderea și dezvoltarea activităților, suntem în căutarea unui membru în echipă:

Responsabilități:
- Gestionarea echipei de PR, Events, SMM și a Laboratorului Darwin;
- Producerea și lansarea episoadelor Laboratorului Darwin;
- Organizarea activităților de PR; menținerea strategiei de comunicare;
- Gestionarea și construirea relațiilor cu presa, influencerii, vloggeri / bloggeri sau alți reprezentanți media;
- Coordonare procese privind editarea foto și video.

Cerințe:
- Studii superioare (Marketing, management, PR);
- Minim 1 an experienţă într-un post similar;
- Experienţă în project management şi planificare evenimente, orientare către rezultat;
- Cunoaşterea limbilor română, rusă;
- Persoană cu gândire deschisă, pozitivă, inventivă, energică;
- Atenție sporită la detalii și capacitate de organizare;
- Onestitate, punctualitate, rezistență la stres.

Beneficii:
- Echipă dinamică de profesioniști;
- Reducere de angajat;
- Libertate de afirmare și posibilitatea de dezvoltare personală.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul la adresa : hr@darwin.md indicând în subiect postul vacant.
De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente E-mail:
hr@darwin.md

E-mail darwin.md01@gmail.com
Web-Site https://darwin.md/
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word