Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

01 august 2014

Chişinău · SEOforce joburile companiei »

Responsabilități :
• Planificarea și organizarea muncii;
• Stabilirea obiectivelor startegice și monitorizarea punerii lor în aplicare;
• Gestionarea echipei de dezvoltare a proiectului;
• Optimizarea proiectelor existente;
• Elaborarea acțiunilor și planurilor lunare, trimestriale si anuale;
• Monitorizarea, raportarea și evaluarea rezultatelor;
• Legătura directă companie-client și menținerea relațiilor de parteneriat;
• Elaborarea modalităților de stocare a datelor și documentațiilor;
• Stabilirea obiectivelor strategice ale proiectului;
• Urmărirea şi controlul riscurilor;
• Stabilirea unui sistem de comunicare dedicat proiectului.

Cerințe :
• Studii superioare;
• Experiență în domeniu;
• Calități de lider și calități organizatorice;
• Abilități de planificare și prognozare;
• Cunoștințe a sistemului Project Management;
• Abilităţi foarte bune de comunicare;
• Obiective bine stabilite şi rezultate clar definite;
• Abilităţi excelente de analiză şi sistematizare
• Responsabilitate, punctualitate, flexibilitate.
Oferim :
• Loc confortabil de lucru (oficiul localizat în centrul orașului);
• Lucru într-un mediu tînăr și dinamic;
• Salariu stabilit în urma interviului.

Telefon
+373 69 781034
E-mail hr@seoforce.biz
Web-Site seoforce.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word