Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

26 februarie 2016

Chişinău · DARWIN joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 3 ani

Responsabilitati:
- elaboreaza, pune in practica si administreaza politicile de personal, respectand viziunea companiei;
- recrutarea si selectia de personal pentru posturile vacante;
- angajeaza, integreaza, formeaza si evalueaza personalul;
- creeaza conditiile necesare dezvoltarii personalului;
- coordoneaza procesul de evaluare a performantelor, instruire si dezvoltarea a carierei angajatilor;
- defineste, sustine si gestioneaza bugetul de Resurse Umane;

Cerinte:
- studii superioare;
- experienta in domeniul resurselor umane;
- experienta in recrutarea si selectia de personal;
- experienta in evaluarea performantelor si gestiunea personalului;
- cunoasterea limbii romane/ruse;

Și vei beneficia de următoarele:
1. Salariu fix + Bonusuri de performanță
2. Dezvoltare personală și posibilitatea de a creste în funcție
3. Prieteni noi și experiență unică de muncă în cea mai dinamică și activă echipă

Descrierea firmei:
Darwin este o retea de 39 magazine in Republica Moldova, inclusiv 16 in Chisinau, ce comercializeaza telefoane mobile, laptop-uri, tablete si accesorii pentru aceste produse.
Daca doresti sa faci parte din echipa Darwin, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu tinar si neordinar, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Trimite CV-ul cu poza la hr@darwin.md, cu specificarea postului pentru care aplici.

Telefon
+373 68 088448
E-mail hr@darwin.md
Web-Site darwin.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word